Kaz KOKOYE Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat nem engedélyezett |
Legfeljebb 8 vendég befogadására alkalmas, a 4 hálószobás Kaz KOKOYE Villa Baie-Mahault olyan neves kulturális helyszínektől, mint a Maison de l'Esclavage et des Droits de l'Homme, csaknem egy 10 perces autóútra található.
A Maison de la Foret 3 km-es távolságra, a Morne Petite Saline pedig hozzávetőlegesen 4 km-re helyezkedik el a Baie-Mahault városi villától. A 4 fürdőszobás villa körülbelül egy 15 perces kocsiútra van olyan természeti látnivalóktól, mint a Parc de la Verdure.
A Kaz KOKOYE Villa akadálymentesített zuhanyzóval és külön WC-vel ellátott fürdőszobát biztosít. A kényelmes tartózkodásért fürdőlepedők is biztosított.
A szálláshelyen elektromos vízforralóval, mosogatógéppel és hűtővel felszerelt teljesen felszerelt konyha áll rendelkezésre. A legközelebbi buszmegálló az Ecole de Calvaire, szomszédságában a Baie-Mahault városi ingatlantól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Kaz KOKOYE Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Kaz KOKOYE Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Kaz KOKOYE Villa biztosít konyhát?
A Kaz KOKOYE Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a nyaralót?
A nyaraló népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Kaz KOKOYE Villa vendégei vagyunk?
Baie-Mahault nevezetességei közé tartozik a Maison de l'Esclavage et des Droits de l'Homme és a Destreland, amelyek 3 km-re, illetve 3,1 km-re találhatók a Kaz KOKOYE Villa területétől. Ezenkívül a Parc de la Verdure (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.